Začátek HTML stránky

Nabídka Turistického informačního centra

Vážení návštěvníci,
dovolujeme si vám představit nabídku Turistického informačního centra Nový Bor. Převážná většina suvenýrů a upomínkových předmětů je tvořena přesně "na míru" pro vás, kteří do našeho malebného kraje přicházíte poznat přírodní, kulturní, sportovní a ostatní zajímavosti a chcete si na památku pořádit něco, co by vám zdejší návštěvu připomínalo.

Nový Bor a jeho okolí je nádherná krajina, kde se vám dostane rozsáhlé nabídky zajímavých atraktivit a možnosti využití volného času. Rády bychom, abyste u nás prožili příjemně strávený den, týden nebo třeba celou dovolenou. Naším cílem je připravit vám takovou nabídku, o které budete nadšeně vypřávět dál rodině, vašim přátelům a známým. Jediné, o co se musíte postarat sami, jsou zážitky. Oblast Novoborska jich nabízí nespočet, jak pro milovníky adrenalinu, různých druhů sportu, ale i pro milovníky klidnější dovolené v přírodě. No a naše nabídka je tu proto, aby jste na tyto zážitky co nejdéle a rádi vzpomínali. Ať už jste do Nového Boru přijeli autem, busem, vlakem, na kole nebo přišli pěšky, vzali jste s sebou děti, přátele, prarodiče, tetičky nebo domácí zvířenu, my vám za to děkujeme a budeme se i nadále snažit nezklamat vás a pokaždé pro vás připravit něco nového. Těšíme se na vás.

Příjemný pobyt s nezapomenutelnými zážitky přeje za pracovnice Turistického informačního centra Nový Bor Ing. Jana Kopřivová - vedoucí TIC

 Kontakt

MĚSTSKÝ ÚŘAD

nám. Míru 1
473 01 Nový Bor
Tel: 487 712 311
E-mail: epodatelna@novy-bor.cz


Úřední hodiny:

Pondělí: 8:00 - 11:30, 12:30 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 11:30, 12:30 - 17:00
Čtvrtek: neúřední den
Pátek: 8:00 - 11:00


IČ: 00260771
ID datové schránky: b7wbphv

Uživatel

  

Počasí na nejbližší dny